Kosmetické služby

Úprava obočí                                                       100 Kč

Barvení a úprava obočí                                    180 Kč

Barvení řas                                                           100 Kč

Barvení řas a obočí                                           250 Kč

Mikromasáž očního okolí                               230 Kč

Při mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima, snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin. Mikromasáž také posiluje obočí které během let klesá a hlavně výrazně se promastí a prokrví kůže, čímž se oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Mikromasáž také napomáhá vyplavit toxiny, jež jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky. Mikromasáž očního okolí zvyšuje pružnost a výživu pokožky na místě, kde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy. Skládá se z jemných hladivých tahů, kroužkování, poštipů a poklepů, které na sebe jemně navazují a střídají se s mírným tlakem. Po této masáži, která je velmi příjemná se budete nejenom cítit báječně odpočinuti, ale i překvapeni viditelným zpevňujícím efektem. Vaše oči budou nádherně zářit…

 Regenerační kosmetická masáž obličeje a dekoltu s použitím Bioaktivních látek                    280 Kč

Masáž obličeje má podle mnoha masérů ze všech druhů masáží nejblahodárnější a maximálně relaxační účinky, především na centrální nervovou soustavu. Vzhledem k tomu, že na obličeji je ohromné množství nervových receptorů, ovlivňuje masáž obličeje nejen nervový systém, ale i celé tělo. Na rozdíl od jiných částí těla jsou svaly v obličeji připojené do kůže, a proto přímo ovlivňují náš vzhled. Náš obličej odráží nálady a emoce. Stres a napětí může mít na náš vzhled ničivý dopad, svaly se napínají, což způsobuje tvrdý výraz. Masáž toto napětí uvolňuje a výraz ve tváři se změkčí. Svalová tkáň v obličeji s věkem oslabuje, kolem úst, očí a na čele se objevují jemné vrásky. Masáž obličeje pomáhá oddálit proces stárnutí, neboť díky ní se zlepší krevní oběh, pružnost svalů a masírovaná osoba se pak cítí skvěle a září zdravím. Masáž obličeje je výborná nejen pro ženy, ale svými neuvěřitelnými relaxačními účinky i pro muže.

Depilace voskem:

Lýtka                          250 Kč

Stehna                       250 Kč

Horní ret + brada       70 Kč

Tváře                             70 Kč

Nohy celé                   450 Kč

Předloktí                     180 Kč

Třísla                            200 Kč

 

Trvalá na řasy             390 Kč

Zvýrazní přirozenou linii řas na dobu 2-3 měsíců a do jisté míry nahradí i řasenku. Rozjasní se Váš pohled a opticky zvětší oči. Trvalá na řasy je určená pro všechny ženy a dívky, které mají řasy až příliš rovné. To znamená, že nejsou příliš patrné i přesto, že mohou být celkem dlouhé. Trvalá zvýrazní i řasy tzv. krátké – oči jsou výraznější a celkový výraz obličeje je živější. Další aplikace trvalé na řasy je možná po dvou měsících. V případě, že vydrží déle, tak až není na řasách patrná.
Součástí trvalé na řasy je i barvení řas.