Pleťová ošetření

PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ:

DUOLIFT  EXPERT  –  CENÍK
ceník přístrojového ošetření DUOLIFT EXPERT                                                            BESTSELLER

DIAMANTOVÁ  MIKRODERMABRAZE  –  CENÍK
ceník ošetření – různé kombinace
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

OŠETŘENÍ  KLASIK  –  hydratace, lifting, anti-ageing, regenerace

CASHMERE ošetření
Linie Cashmere je vhodná na unavenou a zralou pleť. Účinně zmírní hloubku vrásek a pleť vyhladí. Obsahuje šetrné aktivní látky, proto je dobře snášena i citlivou pletí.

ENERGY  LIFE ošetření
Ženšen ze Sibiře obsažený v tomto ošetření dodává pleti všechny potřebné vitamíny, minerály a proteiny, a především energii. Celkově pleť vypíná a vyhlazuje vrásky, a to i za přispění kyseliny hyaluronové, exotické rostliny Tamarindus, alpské protěže a vodního melounu.

ARGAN ošetření
Produkty s obsahem arganového oleje jsou omlazujícím a regeneračním elixírem pro všechny typy pokožky. Zjemňují a vypínají pleť a díky obsahu silných antioxidantů poskytují pleti dlouhodobou ochranu. Arganový olej je bohatým zdrojem výživy a hydratace. Chrání pleť před UV zářením a regeneruje pokožku. Navíc stimuluje přirozené obranné mechanismy pro ochranu pokožky před nepříznivým vlivem vnějšího prostředí (prach, alergeny apod). Obzvlášť vhodný je proto i na suchou a oslabenou pleť.
I pro aknózní pleť mají produkty Argan blahodárný vliv. Zužují póry a pokožku nedráždí.

LIFT AGE ošetření
Ošetřující kúra LIFT AGE vyhladí a vypne vrásky. Pleť zanechá hebkou, vypnutou a prozářenou. Je vhodná na pleť povadající, se známkami stárnutí, s tvorbou vrásek.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

SPECIÁLNÍ OŠETŘENÍ  –  akné, pigmentace, kuperóza

BIO PHYTO – akné, kuperóza
Profesionální izraelská léčebná kosmetika. Základem této řady je unikátní kombinace léčivých bylin, ovocných kyselin, minerálů a vitamínů, která výrazně zlepšuje mikrocirkulaci krve v pokožce, obnovuje elasticitu a pevnost krevních cév. Díky tomu mizí staré mikrotromby a přirozeně se normalizuje stav kyslíku ve tkáních….

ROSE DE MER – bělící ošetření proti pigmentaci, anti akné ošetření, kuperóza
Peeling Rose de Mer obsahuje minerály, rostlinné proteiny, vitamíny E, C, beta-karoten, stopové prvky, chlorofyl a rostlinné kyseliny. Bylinky mají regenerační účinek, rozmělněné korály působí jako mikroskopické dermatologické abrazivum, soli regenerují buňky rohové vrstvy pokožky, přičemž napomáhají jejich odlupování. Kromě toho mají ingredience peelingu antiseptický účinek, odstraňují podkožní krevní výrony, zpevňují kapiláry, čímž napomáhají jejich rovnoměrnému prokrvení