ROSE DE MER

 100 %  přírodní peeling z mořských korálů pro korekci estetických defektů pokožky 
rdmthumb_profi_group_rdm

100% přírodní rostlinný peeling, který je skvělou alternativou chemickému peelingu, neboť proces probíhá bez koagulace bílkovin. Jeho základem jsou bylinky z Brazílie, korály z Rudého moře a sůl z Mrtvého moře. Díky speciálnímu zpracování rostlin (hluboké zamrazení s následným rychlým vysušením) zesiluje jejich biostimulační vlastnosti, a samotný přípravek lze skladovat dlouhou dobu bez použití konzervantů.

Peeling Rose de Mer obsahuje minerály, rostlinné proteiny, vitamíny E, C, beta-karoten, stopové prvky, chlorofyl a rostlinné kyseliny. Bylinky mají regenerační účinek, rozmělněné korály působí jako mikroskopické dermatologické abrazivum, soli regenerují buňky rohové vrstvy pokožky, přičemž napomáhají jejich odlupování. Kromě toho mají ingredience peelingu antiseptický účinek, odstraňují podkožní krevní výrony, zpevňují kapiláry, čímž napomáhají jejich rovnoměrnému prokrvení.

Peeling Rose de Mer je velmi účinný, vykazuje rychlé výsledky bez poškození pokožky, a tím umožňuje vyvarovat se postpeelingových nepříjemností. Přípravek úspěšně kombinuje efektivní léčbu pokožky s její následnou regenerací v krátkém čase. Snadno se aplikuje a je bezpečný. Pokožka klienta nepotřebuje předpeelingovou přípravu.

Zlepšuje prostupnost pleti, čímž významně posiluje účinnost prováděné terapie. Lze ho nanášet několika způsoby, což umožňuje řešení mnohých kosmetických problémů:

  • Léčba aktivního akné všech stupňů komplikovanosti a libovolné lokalizace.
  • Prevence a léčba postakné: rozšířené póry, pigmentace, jizvičky, infiltráty, stagnující skvrny atd.
  • Sluneční poškození pokožky: lentigo, keratóza, ztráta elastičnosti atd.
  • Hyperpigmentace jakéhokoli původu: postpeelingová (AHA,TCA, fenol, laser), hormonální, posttraumatická ad.
  • Předčasné stárnutí pokožky: vrásky, ztráta tonusu a turgoru atd.
  • Kuperóza a další cévní defekty.
  • Strie, jizvy i po těhotenství.
  • Omlazení pokožky krku, dekoltu, rukou

Upozornění : Peeling Rose de Mer má výrazné olupovací účinky, cca 3 den po ošetření. Pro zesílení zesvětlujícího účinku je možno kombinovat s ovocnými kyselinami.

Ošetření ROSE DE MER                  obličej + krk                      1.100 Kč                  790 Kč                AKČNÍ NABÍDKA