DIAMANTOVÁ MICRODERMABRAZE – CENÍK

Ceny MIKRODERMABRAZE se liší v závislosti na následném pleťovém ošetření, které je nezbytné pro zklidnění pokožky, výživu, hydrataci nebo lifting. Liší se použitím materiálu a technologie při ošetření.
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

MIKRODERMABRAZE – KLASIK     obličej + krk                             790 Kčmikrodermabraze

MIKRODERMABRAZE – KLASIK     obličej + krk + dekolt               890 Kč 

» odlíčení a tonizace pleti
» hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlíUltrazvukový peeling pracuje na principu velice jemných    vysokofrekvenčních vibrací, které velmi účinně čistí pleť , odstraňují z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky. Současně  dochází k jemné mikromasáži, která důkladně regeneruje pleť a dodává jí okamžitý a jasnější vzhled
» MIKRODERMABRAZE obroušení pleti diamantovou hlavicí
» aplikace séra s aktivními látkami masáží ( dle typu pleti a ošetření )
» maska ( dle typu pleti a ošetření )
» závěrečná péče
» barvení a úprava obočí ZDARMA
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 

MIKRODERMABRAZE + DUOLIFT   obličej + krk                               890 Kčmikrodermabraze

MIKRODERMABRAZE + DUOLIFT   obličej + krk + dekolt                 990 Kč

Spojení ošetření přístrojem MIKRODERMABRAZE a přístroje DUOLIFT EXPERT je zárukou špičkového a velmi intenzivního ošetření na omlazení a vyhlazení pleti. 

» odlíčení a tonizace pletiDuolift-7
» hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlíUltrazvukový peeling pracuje na principu velice jemných    vysokofrekvenčních vibrací, které velmi účinně čistí pleť , odstraňují z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky.    Současně dochází k jemné mikromasáži, která důkladně regeneruje pleť a dodává jí okamžitý a jasnější vzhled
» MIKRODERMABRAZE obroušení pleti diamantovou hlavicí Duolift-16
» TERAPIE VAKUEM – LYMFATICKÁ MASÁŽ + INTENZIVNÍ MASÁŽ PROTI VRÁSKÁM Pomocí dvou vakuových sond provádíme lymfatickou masáž obličeje, která nahrazuje ruční masáž, je velice příjemná, intenzivně působí proti vráskám a současně působí na lymfatický systém, hlavně na otoky kolem očí. Díky vysokému prokrvení dochází k prokysličení buněk, zlepšení výživy a zpevnění pokožky. VÝSLEDEK – vrásky jsou lokálně redukovány a vyhlazovány, pleť je zpevněná.
» MEZOTERAPIE ultrazvukem – Podle typu ošetření aplikujeme účinná séra a silnou vrstvu hydratačního gelu.  Duolift-6  Ultrazvukové vlny mění propustnost pokožky a aktivní látky z kosmetických produktů pronikají hluboko do pokožky, do buněčných struktur. VÝSLEDEK -Aktivuje se tvorba elastinových a kolagenových vláken, dochází k hloubkové  regeneraci pokožky a potlačení tvorby vrásek. Dostavují se prvotřídní výsledky v omlazení obličeje, event. léčbě akné, bělících účinků atd.
» LIFTOR - speciální stimulace ultrazvukem s Luminoterapií pro zpevnění a vyhlazení
» LUMINOTERAPIE – Je založená na principu působení světla určité vlnové délky prostřednictvím barevných LED diod a probíhá současně podle jednotlivých fází  vakua a ultrazvuku. Luminoterapie zesiluje účinky ošetření. Dochází ke stimulaci buněčného metabolismu, zlepšení mikrocirkulace a zvýšení aktivity zárodečných buněk kolagenu a následnému viditelnému vyhlazení vrásek v obličeji.
» závěrečná péče
» barvení a úprava obočí ZDARMA
» barvení řas ZDARMA