DUOLIFT EXPERT – CENÍK

ošetření   DUOLIFT EXPERT®       obličej + krk                    1 500 Kč            790 KčDuolift-8

ošetření   DUOLIFT EXPERT®       obličej + krk + dekolt     1 650 Kč             890 Kč

» odlíčení a tonizace pleti
» hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlíUltrazvukový peeling pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, které velmi účinně čistí pleť , odstraňují z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky. Současně  dochází k jemné mikromasáži, která důkladně regeneruje pleť a dodává jí okamžitý a jasnější vzhled.
» Lymfatická drenáž vakuempomocí dvou vakuových sond provádíme lymfatickou masáž obličeje, která nahrazuje ruční masáž, je velice příjemná, intenzivně působí proti vráskám a současně působí na lymfatický systém, hlavně na otoky kolem očí. Díky vysokému prokrvení dochází k prokysličení buněk, zlepšení výživy a zpevnění pokožky. VÝSLEDEK – vrásky jsou lokálně redukovány a vyhlazovány, pleť je zpevněná.
» DEFIBRÓZAproces proti vráskám vakuovými sondami a luminoterapií ( “ gumování vrásek “ )
» MEZOTERAPIE ultrazvukemPodle typu ošetření aplikujeme účinná séra a silnou vrstvu hydratačního gelu.    Ultrazvukové vlny mění propustnost pokožky a aktivní látky z kosmetických produktů pronikají hluboko do pokožky, do buněčných struktur. VÝSLEDEK -Aktivuje se tvorba elastinových a kolagenových vláken, dochází k hloubkové    regeneraci pokožky a potlačení tvorby vrásek. Dostavují se prvotřídní výsledky v omlazení obličeje, event. léčbě akné, bělících účinků atd.
» LIFTORspeciální stimulace ultrazvukem s Luminoterapií pro zpevnění a vyhlazení
» závěrečná péče
» barvení a úprava obočí ZDARMA
» barvení řas ZDARMA

Duolift-17Duolift-7Duolift-6-m